אודות הפרויקט

הכירו את פרויקט "ברקן באריאל", פרויקט מגורים חדש הנבנה במרכזה של שכונת "אריאל דרום" החדשה. השכונה קרובה לעורק התנועה המרכזי של העיר, המאפשר לכם גישה נוחה וקלה לבית החדש שלכם. בפרויקט בנייני בוטיק בני 6/5 קומות ובנייני רביעיות בני 3/2 קומות בתמהיל דירות מגוון של 5,4,3 חדרים. הפרויקט נמצא בסמוך לכל השירותים שהשכונה מציעה – בתי ספר, גני ילדים, פארקים ירוקים ושאר השירותים הציבוריים. פרויקט "ברקן באריאל" שוכן פחות מ-25 דק' מראש העין, כפר סבא, פתח תקווה, רעננה, גבעת שמואל כך תמיד תישארו קרובים למה שאתם מכירים ואוהבים.

אודות הפרויקט

הכירו את פרויקט "ברקן באריאל", פרויקט מגורים חדש הנבנה במרכזה של שכונת "אריאל דרום" החדשה. השכונה קרובה לעורק התנועה המרכזי של העיר, המאפשר לכם גישה נוחה וקלה לבית החדש שלכם. בפרויקט בנייני בוטיק בני 6/5 קומות ובנייני רביעיות בני 3/2 קומות בתמהיל דירות מגוון של 5,4,3 חדרים. הפרויקט נמצא בסמוך לכל השירותים שהשכונה מציעה – בתי ספר, גני ילדים, פארקים ירוקים ושאר השירותים הציבוריים. פרויקט "ברקן באריאל" שוכן פחות מ-25 דק' מראש העין, כפר סבא, פתח תקווה, רעננה, גבעת שמואל כך תמיד תישארו קרובים למה שאתם מכירים ואוהבים.

א. ברקן

מאז היווסדה בשנת 1972, מקפידה חברת א. ברקן על איכות בנייה בלתי מתפשרת, מקצועיות ואמינות, ובשמירה על לוחות הזמנים.

בכל אחד מאתרי הבנייה מעסיקה החברה צוות של מהנדסים ומנהלי עבודה מוסמכים, מיומנים ועתירי ניסיון בניהול וביצוע פרויקטים רחבי היקף, בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר.

למעלה מארבעים וחמש שנה של ניסיון ומוניטין מוכח, הובילו את חברת "א. ברקן" לקבל את הסיווג הגבוה ביותר הניתן לחברות קבלניות על ידי משרד הבינוי והשיכון (ג5) המאפשר לבנות בהיקף בלתי מוגבל. א.ברקן יזמה ובנתה אלפי יחידות דיור בפרויקטים איכותיים בירושלים, גוש עציון (אפרת, אלון שבות, ראש צורים), מעלה אדומים, כוכב יאיר, קרית גת, יקנעם, בית שמש, ביתר עילית, אלעד ועוד.

א. ברקן מאמינה כי כל לקוח הוא חבר במשפחה המורחבת ולכל לקוח מגיע יחס אישי וחם החל מרגע ההתקשרות, לאורך תהליך המכירה ואף לאחר סיומו.

א. ברקן

השלבים בבחירת הדירה

01
אישור זכאות

• בהתאם להנחיות משרד הבינוי והשיכון, יש להצטייד ב"אישור זכאות" לצורך השתתפות במבצע "מחיר למשתכן" ולצורך קבלת סיוע ברכישת דירה על פי הקריטריונים שנקבעו על ידי משרד הבינוי והשיכון.

• אישור הזכאות מונפק על ידי כל אחת מהחברות הבאות: מילגם, עמידר ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר.

• ניתן להגיש בקשה מקוונת לקבלת האישור באמצעות אתר "מחיר למשתכן" בכתובת: https://dira.moch.gov.il/projectsList

02
אופן הרישום להגרלה

• לאחר קבלת אישור הזכאות, יש להירשם להגרלה, הרישום מתבצע באתר משרד הבינוי והשיכון בכתובת:  https://dira.moch.gov.il/projectsList
ע"פ המועדים הקבועים שם, לא תינתן אפשרות להירשם מעבר למועד זה.

• זכאי אשר אין ברשותו את ההון העצמי הדרוש לרכישת דירה מתבקש לא להירשם להגרלה.

03
הגרלת הזוכים ובחירת דירה

• לאחר סיום ההרשמה תתקיים הגרלה על ידי נציגי משרד הבינוי והשיכון, במסגרתה יבחרו הזוכים במבצע "מחיר למשתכן" ביחס לפרויקט "ברקן באריאל" של חברת א.ברקן ייזום, ניהול ובניה.

• הזוכים ידורגו בהתאם למיקומם בהגרלה ויקבלו את הזכות לבחור דירה בפרויקט בהתאם למספר הסידורי שלהם. כלומר, הזוכה שיוגרל למקום הראשון יהיה הראשון לבחור דירה בפרויקט, הזוכה שיוגרל למקום השני יהיה השני לבחור דירה בפרויקט, וכך הלאה, עד אחרון הזוכים או אחרונת הדירות שמוצעות למכירה במסגרת המבצע.

• שמות הזוכים ומיקומם בהגרלה יפורסמו באתר משרד הבינוי והשיכון. הודעה לזוכים ולנרשמים שלא זכו תשלח בדואר אלקטרוני ע"י משרד הבינוי והשיכון.

• עם היוודע תוצאות ההגרלה והעברתן לחברת א. ברקן, החברה תזמן את הזוכים להדרכה ולבחירת הדירה, כמפורט להלן.

04
הצגת הפרויקט וכנסי הסברה

חברת א. ברקן תעמוד לרשות הזוכים במתן מידע על אופן הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן" באופן הבא:
שליחת מייל לזוכים ובו קישור למצגת ולאתר הפרויקט בהם ניתן לקבל את כל המידע הנדרש לצורך הכרת הפרויקט ובחירת דירה. בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש. מומלץ מאוד, לנצל את פרק הזמן הקצר יחסית שיועמד לרשותכם לבדיקת נתונים מעמיקה והערכות מתאימה לבחירת הדירה – בדקו באופן יסודי את תוכניות הדירות, גודלן, קומת הדירה, כוויני אוויר, מחירי הדירות וכו'

– החליטו על מספר דירות שבהן אתם מעוניינים, לפי סדר העדיפויות שלכם, שכן יכול בהחלט להיות מצב שתרצו לבחור בדירה שכבר נבחרה ע"י זוכה הקודם לכם בסדר הבחירה וכדאי שתהיה לכם בחירה אלטרנטיבית מוכנה מראש. עליכם לבדוק את אפשרויות המימון שלכם ולוודא שאתם זכאים לקבל אישור עקרוני לקבלת משכנתא מאחד הבנקים למשכנתאות. נדגיש שוב, כי שלב זה חשוב ביותר מצידכם, שכן הזמן שיעמוד לרשותכם הוא קצר ומרגע הבחירה לא תוכלו לשנות את בחירתכם. הגיעו ערוכים לרגע זה. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

05
פגישה אישית לבחירת דירה

• כתשעה ימים (לכל הפחות) ממועד קיום הכנסים תזמן החברה את הזוכים באמצעות דואר אלקטרוני ו/או טלפונית לפגישה אישית לצורך בחירת הדירה מתוך הדירות המוצעות למכירה במסגרת מבצע "מחיר למשתכן" בהתאם למיקומם ברשימת הזוכים.

• מודגש, כי החברה איננה מתחייבת ואיננה יכולה להתחייב לכך שדירה או דירות מסוימות מתוך הדירות המוצעות למכירה יהיו זמינות לבחירה על ידי איזה מהזוכים, ובחירת הדירות תתבצע מתוך מלאי הדירות הפנויות כפי שיהיה בעת הבחירה בפועל, בהתאם למיקום הזוכים בהגרלה.

• מלאי הדירות הזמין לבחירה יעודכן מעת לעת באתר האינטרנט של החברה, עם התקדמות תהליך בחירת הדירות על ידי הזוכים. הזוכים נדרשים על כן לבדוק ולהתעדכן באתר, טרם הגעה לבחירת דירה, ביחס למלאי הדירות שנותר לבחירה.

• על פי תקנון המבצע, לכל זוכה יוקצו עד 45 דקות של פגישה אישית עם נציג החברה, במהלכה יקבל מידע מנציג המכיר והבקיא בפרויקט, ובסיומה יהיה עליו להודיע את החלטתו ביחס לדירה שנבחרה על ידו לרכישה.

• במעמד הבחירה יהיה נוכח נציג חברת הבקרה מטעם משרד הבינוי השיכון.

06
דגשים חשובים למעמד בחירת הדירה

• במעמד בחירת הדירה יידרשו הזוכים להציג עותק של מכתב הזכייה (שיתקבל אצלם באמצעות הדוא"ל) ולזהות את עצמם באמצעות תעודת זהות (ולא באמצעות רשיון נהיגה או כל מסמך מזהה אחר).

• במידה והזכייה הינה של בני זוג, חובה על שני בני הזוג להגיע למעמד בחירת הדירה. במקרה שרק בן זוג אחד מתייצב, אזי עליו להציג יפויי כח מטעם בן הזוג האחר בנוסח שיקבע על ידי החברה, כאשר החתימה על יפוי הכח מאומתת על ידי עורך דין מטעם הזוכים.

• נרשם אשר לא יופיע ברשימת הזוכים העדכנית לא יהיה רשאי לבחור דירה.

• סדר בחירת הדירות הינו לפי מיקום הזוכים בהגרלה.

• במידה ואף אחד מהזוכים איננו יכול להגיע למעמד בחירת הדירה, ניתן לשלוח נציג מטעמם, ובלבד שאותו נציג יחזיק יפוי כח מטעם הזוכים בנוסח שיקבע על ידי החברה, מאומת על ידי נוטריון מטעם הזוכים.

• במעמד הפגישה, לאחר בחירת הדירה, יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה, שיהווה אישור להכנת חוזה רכישה עבורם.

• עם החתימה על טופס הבחירה ישלמו הזוכים לחברה סך של 2,000 ש"ח שייזקפו על חשבון התשלום הראשון בגין רכישת הדירה.

• מיד לאחר החתימה על טופס הבחירה יתואם לכם מועד חתימה על חוזה המכר במשרדי עורכי הדין של החברה בירושלים. על החוזה להיחתם לכל המאוחר עד 30 ימים קלנדריים מיום בחירת הדירה. אין לעזוב את מתחם בחירת הדירה לפני שקיבלתם מועד לחתימת החוזה.

• מובהר, כי לאחר בחירת הדירה על ידי הזוכה, לא ניתן יהיה להחליפה בדירה אחרת.

• אי התייצבות במועד שנקבע לבחירת הדירה או אי קיום של ההוראות המפורטות לעיל (כגון אי הצגת אישור הזכייה ותעודת זהות) תגרור ביטול של זכות הבחירה.

07
חתימה על חוזה הרכישה

• החתימה על חוזה הרכישה תתבצע בפגישה נפרדת שתתקיים כאמור בתוך 30 ימים קלנדריים ממעמד בחירת הדירה.

• על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי אמצעי זיהוי (תעודת זהות או דרכון בלבד) וכן המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.

• במעמד החתימה יידרשו הזוכים לחתום על חוזה הרכישה וכל המסמכים הנלווים. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו השונים נבדקו ואושרו ע"י חברת בקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינויים כלשהם בנוסח החוזה או נספחיו ולא יתנהל לגביהם משא ומתן כלשהו. אי התייצבות במועד החתימה שנקבע ללא קבלת הסכמה בכתב מאת החברה כמוה כוויתור על בחירת הדירה והחברה תהא רשאית לחלט את דמי ההרשמה ע"ס 2000 שח שנמסרו לה במועד בחירת הדירה.

תרשים סביבה

א. ברקן

מלאי הדירות

אריאל דרום מזרח 2, מתחם 61645, 80 יח"ד

צור קשר

    צור קשר עם א. ברקן